jaki nadruk na koszulkach umieścić

Szukając niebanalnego prezentu urodzinowego lub świątecznego można pokusić się o zakup jakiegoś elementu garderoby. Wcześniej jednak należy zorientować się jaki rozmiar bluzy lub koszulki nosi osoba, której chcemy podarować tego typu ubranie. Z pozoru błahy prezent można w prosty sposób uczynić wyjątkowym. Jak? Wystarczy jedynie zadbać o ciekawe nadruki na odzieży, które sprawią, że będzie to bardzo oryginalny strój. Chcesz wiedzieć czym najlepiej urozmaicić ubranie i jaki nadruk na koszulkach oraz bluzach zaprezentuje się najlepiej? Prezentujemy kilka pomysłów na bluzy i koszulki z ciekawym nadrukiem!

Koszulki z nadrukami bohaterów filmowych

Wybór właściwego prezentu dla kinomaniaka może być niezwykle problematyczny. Zazwyczaj nie chcemy kupować kolegom lub koleżankom drogich prezentów, a niestety akcesoria fanowskie na licencjach potrafią kosztować krocie i podchodzić z drugiego końca świata. Szczególnie jeśli nie mamy bliskich relacji z obdarowanym, kosztowny prezent sprowadzany zza granicy mógłby wprawić go w spore zakłopotanie.

Miłośnicy filmów oraz seriali z pewnością ucieszyliby się z upominku, który odzwierciedla ich pasję. Znając ulubioną ekranizację solenizanta, warto pokusić się o zakupienie oryginalnej płyty z filmem. Jeśli jednak chcemy być nieco bardziej kreatywni, lepiej sprawdzi się np. odzież z ciekawym nadrukiem. Personalizowane ciekawe koszulki z nadrukami stwarzają nieograniczone pole do popisu w kreacji upominków.

Jaki nadruk na koszulkach i bluzach dla miłośników kina będzie odpowiedni? Na koszulce czy bluzie warto umieścić podobiznę ulubionego aktora lub zdjęcie najlepszej sceny filmowej, w której brał udział. 

Dobrym pomysłem będzie także wykorzystanie… memów internetowych z filmowym motywem w roli głównej. Fani uwielbiają je tworzyć i przeglądać, a zabawny mem, który zrozumieją tylko wtajemniczeni, pomoże obdarowanemu namierzyć innych miłośników produkcji. Należy tylko pamiętać, by przy przed zamówieniem koszulki poznać dokładne znaczenie obrazka. Trzeba szczególnie przyłożyć się do szukania informacji jeśli, nie podzielamy pasji znajomego kinomaniaka.

Taki nadruk na koszulkach zaskoczy każdego solenizanta. Dodatkowo pokażemy, jak dobrze go znamy!

Odzież z nadrukiem w formie chwytliwego hasła

Udając się do sklepów odzieżowych, naszym oczom niejednokrotnie ukazują się klasyczne koszulki z ciekawym nadrukiem w formie krótkiego napisu. Najczęściej są to słowa, które tworzą jakieś chwytliwe hasło lub stanowią reklamę danej marki odzieżowej. Firmowa koszulka, którą chcemy podarować w prezencie urodzinowym czy też świątecznym to z pewnością znakomity pomysł dla miłośnika danej marki, lubiącego pokazywać swoje upodobania światu. Jednakże, za takie ubranie trzeba zapłacić najczęściej kilkaset złotych. W dodatku będzie to strój jaki nosi mnóstwo osób, a widoczne daleka markowe logotypy na dobre wychodzą z mody – bardzo możliwe, że wkrótce zrezygnuje z nich także obdarowany.  Zamiast wybierać popularny nadruk na koszulkach, możemy łatwo stworzyć niepowtarzalny design.

Możemy się jednak pokusić o stworzenie własnego sloganu na koszulce, którą chcemy podarować komuś w prezencie. Taki upominek będzie znacznie bardziej oryginalny, a przy okazji dużo tańszy niż koszulka czy bluza pochodząca od znanego projektanta. 

Jaki nadruk na koszulkach jeśli jesteśmy blisko z obdarowanym? Warto umieścić na piersi zabawne powiedzonko, którego oboje używamy, lub nazwę miejsca w którym poznaliśmy tę osobę. Taki wzór podkreśli zażyłość relacji, a przecież wartość sentymentalna jest nieocenioną zaletą personalizowanych prezentów.

Gdy jednak nie mamy własnych powiedzonek, śmiało można postawić na klasyczne motta. Zwykłe „carpe diem” czy „stay positive”, może wywołać znacznie więcej uśmiechu na twarzy solenizanta, niż znacznie droższa koszulka z napisem „Guess” lub „Nike”. W przeciwieństwie do markowych ubrań, koszulka zaprojektowana od serca będzie po prostu bezcenna. Obdarowany ucieszy się na myśl, ż specjalnie dla niego poświęciliśmy czas na realizacj spersonalizowanego projektu, zamiast iść na skróty wybierając gotowy nadruk na koszulkach

Jaki nadruk na koszulkach i bluzach w formie cytatów i złotych myśli?

Innym ciekawym pomysłem na nadruk, który można umieścić na odzieży stanowiącej prezent urodzinowy lub świąteczny jest ciekawy cytat lub swego rodzaju złota myśl. Jeśli znamy sentencję, którą dosyć często wypowiada osoba, której chcemy podarować spersonalizowane ubranie, umieszczenie jej na koszulce czy też bluzie, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. 

Wybierając odpowiedni nadruk na koszulkach, możemy także odnieść się do wykonywanego zawodu lub hobby. Przykładowo, osoba zawodowo zajmująca się stylizowaniem rzęs, z pewnością ucieszy się z koszulki z ciekawym nadrukiem, na której widnieje napis: „Życie jest za krótkie, rzęsy nie powinny” – każda klientka salonu zareaguje uśmiechem na widok takiego T-shirtu z nadrukiem. Ktoś, kto zajmuje się elektryką, będzie mile zaskoczony, gdy otrzyma koszulkę z napisem „elektryka prąd nie tyka”. Można się spodziewać, że zacznie nosić taką koszulkę do pracy, budząc powszechną wesołość wśród kolegów.

Oczywiście to tylko przykładowe pomysły na nadruki w formie ciekawego napisu. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Nadruk na koszulkach może mieć zarówno formę humorystyczną jak i nieco bardziej poważną. Powinno to być przede wszystkim uzależnione od tego, do kogo ma trafić dane ubranie i jak bliskie relacje nas z nim łączą.

Nadruki na koszulki i bluzy na bazie fotografii

Umieszczenie fotografii na koszulce to także świetny sposób na pamiątkowy prezent. Najlepiej taki upominek podarować komuś, kogo bardzo dobrze znamy. Może to być ktoś z rodzeństwa lub bliskich przyjaciół. Wówczas warto wybrać zdjęcie, które przywołuje najlepsze wspólne wspomnienia. Jeden rzut oka na nadrukowana fotografię w każdym momencie przywoła piękne chwile.

Fotografia umieszczona na nadruku na koszulkach, powinna ukazywać twarze z bliższa. Wybierając zdjęcie, na którym osoby są ukazane z oddali możemy uzyskać efekt rozmazanych twarzy, co nie będzie wyglądało zbyt dobrze. Lepiej więc wybierać fotografie portretowe.

Nadruk na koszulkach dla artystycznych osobowości

Jeśli poszukujemy prezentu dla rysownika, fotografa lub grafika, oczywistym wyborem jest użycie jego dzieła jako podstawy projektu. Poproś osobę, którą chcesz obdarować, o pokazanie Ci dzieła, z którego jest najbardziej dumny. Z pewnością wśród jego prac znajdują się motywy, które można w ramach niespodzianki przekształcić w koszulki z ciekawym nadrukiem

Praktycznie każdy twórca chciałby, żeby jego wizje artystyczne znalazły posłuch w branży odzieżowej jako nadruk na koszulkach noszonych przez miliony. Pojedyncza koszulka z motywem nie jest co prawda kolekcją odzieży zyskującej popularność na całym świecie, ale… od czegoś trzeba zacząć!


Nadruk na koszulkach – jaki wybrać na prezent? Najlepiej postawić na spersonalizowane ubrania zdobione własnym motywem. Wzór warto dopasować do zainteresowań i osobowości obdarowanego, by podkreślić, jak dobrze go znamy. 

Decydując się na personalizowane koszulki z ciekawym nadrukiem, należy wybierać wyłącznie doświadczone firmy tworzące nadruki na bluzach i koszulkach. Wtedy mamy pewność, że wykonanie będzie w stu procentach zgodne z naszymi estetycznymi wyobrażeniami.