Deska z funkcją bidetu do łazienki

Coraz częściej w nowoczesnych łazienkach można dostrzec nie tylko ciekawe dekoracje, ale także urządzenia, które ułatwiają codzienną higienę i przenoszą ją na wyższy poziom. Jednym z takich wynalazków jest deska z funkcją bidetu. Choć może niektórym się wydawać, że jest to technologia niedostosowana do europejskich standardów, to zyskuje coraz większą popularność w łazienkach. 

Dlatego też warto przyjrzeć się temu nowoczesnemu urządzeniu. Czym jest i dlaczego właśnie na taką opcję warto postawić, rezygnując z tradycyjnej, dobrze nam znanej toalety? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć! 

Czym jest deska z funkcją bidetu?

Aby wprowadzić nowoczesną technologię do łazienki, trzeba się najpierw z nią zapoznać. 

Deska z funkcją bidetu to rodzaj deski toaletowej, która posiada wbudowany bidet, czyli urządzenie umożliwiające higieniczne oczyszczenie się wodą po skorzystaniu z toalety. 

Jak działa? Z tyłu deski wysuwa się metalowa lub plastikowa dysza, z której pod ciśnieniem i odpowiednią temperaturą leci woda. To ona podmywa okolice intymne po skorzystaniu z toalety. Ciśnienie, jak i temperaturę możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb za pomocą panelu. Umieszczony jest z boku deski, aby móc swobodnie z niego korzystać. 

Czy taka armatura łazienkowa sprawdzi się w każdej toalecie?

Tak. Niezależnie od tego czy masz urządzoną łazienkę w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, czy minimalistycznym. Deska z funkcją bidetu sprawdzi się doskonale. Najciekawsze jest jednak to, że nie musisz robić generalnego remontu, aby zamontować ją w pomieszczeniu. 

Deskę z funkcją bidetu instaluje się na starej toalecie. Jej montaż jest bardzo prosty i szybki. Deska jest kompatybilna z wieloma modelami toalet, dlatego na pewno znajdziesz idealną do swojej łazienki. Pamiętaj jednak, aby przed zakupieniem dokładnie zmierzyć swoją muszlę i porównać ją z wymiarami wybranego egzemplarza deski myjącej. Przejrzyj modele na https://majormaker.pl/kategoria-produktu/deska-myjaca i zapoznaj się z ich specyfikacją i funkcjami. Wybierz deskę, która odpowie Twoim oczekiwaniom i standardom. 

Dlaczego warto zainwestować w deskę z funkcją bidetu?

Jest kilka powodów, dlaczego to właśnie na deskę myjącą do łazienki warto się zdecydować i porzucić tradycyjną toaletę. Oto kilka z nich:

  • wyższy poziom higieny – dzięki funkcji bidetu, możesz zadbać o swoją higienę dużo lepiej, niż ze zwykłą toaletą. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni przycisk na panelu. Dysza czyści się przed i po każdym użyciu, dlatego zapewnioną masz czystość i sterylność. 
  • więcej miejsca w łazience – instalując bidet w swojej łazience, musisz zamontować go blisko toalety. W przypadku deski myjącej oszczędzasz miejsce. Takie urządzenie 2w1 sprawi, że wnętrze będzie wyglądało estetycznie. Sprawdzi się nawet w małych przestrzeniach. 
  • łatwa w czyszczeniu – modele wykonane są zazwyczaj z łatowczyszczącego materiału. Dlatego nawet jeśli nie jesteś fanem sprzątania lub po prostu nie masz na takie czynności dużo czasu, to deska myjąca sprawdzi się najlepiej. Wystarczy, że przygotujesz wilgotną ściereczkę i przetrzesz powierzchnię armatury łazienkowej.
  • idealna dla każdego – deska z funkcją bidetu sprawi, że korzystanie z toalety będzie komfortowe i wygodne nawet dla osób starszych, niepełnosprawnych i kobiet w zaawansowanej ciąży. 
  • ekologiczne rozwiązanie – korzystanie z bidetu redukuje zużycie papieru toaletowego, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i portfela. Długoletnie użytkowanie deski z funkcją bidetu może przynieść znaczną oszczędność. Co więcej, ograniczasz także zużycie wody. Dzięki temu maleć będą koszty eksploatacji. 
  • pomocne funkcje – deska z funkcją bidetu wyposażona jest w różnorodne funkcje, takie jak regulacja temperatury i ciśnienia wody, funkcje mycia przedniego i tylnego, suszenie powietrzem oraz ogrzewane siedzisko. Zapewniają wyższy komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. 

Deska z funkcją bidetu to innowacyjne rozwiązanie, które łączy tradycyjne funkcje toaletowe z nowoczesnymi technologiami higienicznymi. Jej instalacja w łazience może przynieść wiele korzyści, takich jak wygoda, higiena, oszczędność oraz luksusowy charakter. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie deski z funkcją bidetu w swoich łazienkach. Wypróbuj i Ty!