odzież robocza z logo - gratanowa kurtka

Bez ubrań roboczych trudno obyć się w wielu branżach. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie prywatne ubrania pracowników mogą zniszczyć się lub zabrudzić na skutek wykonywanych obowiązków. Zgodnie z przepisami, pracownicy muszą otrzymać odzież od pracodawcy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by taką rolę spełniała odzież robocza z logo firmy.

Dzięki temu pracodawca spełni swój obowiązek, a jednocześnie może zadbać o lepszy wizerunek i rozpoznawalność firmy. Ubrania robocze z nadrukiem w formie logo często są noszone również po pracy, tym samym stanowią mobilną reklamę firmy. To pomaga w budowaniu świadomości marki, a w konsekwencji w pozyskiwaniu nowych klientów.

Jaka odzież robocza z logo będzie jednak najlepsza? Ubrania robocze z nadrukiem warto kupować u sprawdzonych dostawców. Jednym z nich jest sklep-logos.pl. Można tam znaleźć solidne ubrania, które sprawdzą się w wielu branżach.

Koszulki robocze z nadrukiem

Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem ubrań roboczych pozostają koszulki. Przydają się właściwie w każdej firmie, bez względu na to, czy pracownik wykonuje pracę fizyczną, czy umysłową.

Koszulki robocze z oferty sklep-logos wyróżniają się tym, że do ich produkcji wykorzystano specjalne, wzmocnione tkaniny. Bawełna o odpowiednio dobranej gramaturze, a także wysokiej jakości poliester, to gwarancja dużej wytrzymałości. Takie koszulki będą odporne na zniszczenia, a także pranie w wysokich temperaturach.

Do wyboru są koszulki robocze polo oraz standardowe T-shirty. Logo firmy można na nich umieścić na różne sposoby. Do najpopularniejszych należy sitodruk oraz termotransfer. Na koszulkach polo dobrze będą prezentować się także nadruki wykonane haftem komputerowym.

Robocza koszulka polo James Nicholson idealna pod nadruk

Kiedy warto na nie postawić?

Na T-shirty robocze warto zdecydować się szczególnie w zakładach pracy, fabrykach czy firmach, których pracownicy często wykonują obowiązki na zewnątrz. Przydają się przez cały rok – latem jako okrycie wierzchnie, zimą jako pierwsza z warstw stroju. Koszulki polo to z kolei świetne rozwiązanie dla sklepów, banków czy placówek usługowych.

Bezrękawniki robocze z nadrukiem

Bezrękawniki i kamizelki to już odzież robocza z logo na zdecydowanie niższe temperatury. Przydaje się szczególnie w okresach przejściowych, czyli wiosną i jesienią. Wówczas wykorzystują ją pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz. To okrycie, które nie krępuje ruchów.

W ofercie sklep-logos.pl znajdują się przede wszystkim bezrękawniki robocze wykonane z poliestru. To solidne ubrania, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracownika. Na chłodniejsze dni warto wybrać bezrękawniki, które posiadają warstwy ocieplające i wytłumiające wiatr, takie jak Thermo Guard. Do tego dochodzą modele z bawełnianą podszewką, a także bezrękawniki polarowe. Sporą popularnością cieszą się również bezrękawniki softshellowe.

Kamizelki robocze najczęściej znakuje się haftem komputerowym. Często pojawiają się na nich również naszywki. To najtrwalsze metody znakowania, które przetrwają nawet intensywne użytkowanie odzieży.

Męski bezrękawnik roboczy Sol’s Equinox Pro, idealny pod nadruk

Kiedy warto na nie postawić?

Po ubrania robocze z nadrukiem w formie bezrękawników szczególnie chętnie sięgają kierowcy, dostawcy, magazynierzy i pracownicy zatrudnieni w halach przemysłowych. Takie ubrania świetnie sprawdzają się u osób, które często przemieszczają się między pomieszczeniami i otwartym terenem. Bezrękawniki łatwo się zakłada, stąd można szybko zarzucić je przed wyjściem na zewnątrz.

Polary i bluzy robocze z nadrukiem

Kolejna grupa ubrań roboczych dostępnych na sklep-logos.pl obejmuje bluzy i polary robocze. To ubrania, które przydają się przede wszystkim w chłodniejsze dni. Trudno bez nich wyobrazić sobie również obsługę stanowisk, które wymagają utrzymania niskiej temperatury.

Bluzy robocze, które cieszą się największą popularnością w polskich zakładach pracy, są wykonane z bawełny o dużej gramaturze. To ubrania bardzo trwałe i odporne na przebicia czy przetarcia. Szczególnie wytrzymałe są bluzy z bawełny czesanej. Takie ubrania robocze z nadrukiem powinny być również wyposażone w szereg kieszeni. Dzięki temu staje się znacznie bardziej funkcjonalne. Najpopularniejsze są bluzy zasuwane zamkiem błyskawicznym, ale są też modele z kapturem oraz kołnierzem.

Alternatywą są wszelkie polary oraz bluzy polarowe. Wykonuje się je z materiału PET, takiego samego, jak tworzywo na plastikowe butelki. Polary są cieplejsze od zwykłych bluz. Wyróżnia je także podstawowy poziom ochrony przed wilgocią.

Bluzy i polary robocze z oferty sklep-logos.pl posiadają wzmocnienia na ramionach, bokach i obszarach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Polary można znakować wyłącznie za pomocą haftu komputerowego i naszywek. W przypadku bluz bawełnianych możliwy jest również sitodruk oraz termotransfer.

Bluza robocza Avacore Helios pod nadruk wykonana z połączenia bawełny i poliestru

Kiedy warto na nie postawić?

Bluzy i polary robocze to ubrania, w które warto wyposażyć wszelkie ekipy budowlane, remontowe, a także naprawiające drogi. To ubiór idealny dla elektryków czy hydraulików. Przydaje się do pracy na zewnątrz w temperaturach około 5-10 stopni Celsjusza, a także w słabo ogrzewanych halach. Bluzy i polary robocze to nieodłączny towarzysz osób na stanowiskach technicznych.

Spodnie robocze z nadrukiem

Uzupełnieniem bluzy lub polaru najczęściej są spodnie robocze. Ich zadaniem jest nie tylko zabezpieczenie przed chłodem, ale i ochrona nóg przed otarciami, przecięciem czy zadrapaniem po kontakcie z ostrymi i twardymi przedmiotami.

Najbardziej wytrzymałe spodnie z oferty sklep-logos.pl są wykonywane z materiału z przewagą poliestru, uzupełnionego przez bawełnę. Dla tych, którzy potrzebują większego komfortu, przeznaczone są z kolei modele wykonane w pełni z mocnej, grubej bawełny.

Do wyboru są klasyczne spodnie do pasa oraz ogrodniczki. Oba rodzaje spodni roboczych wyróżniają się dużą liczbą kieszeni oraz wzmocnieniami, między innymi na kolanach. Dzięki temu nawet praca w klęku nie zniszczy ubrania. Do ważnych elementów należy również pętelka na młotek. Ogrodniczki dodatkowo posiadają funkcjonalną kieszeń na piersiach.

Taka odzież robocza z logo wymaga solidnego znakowania. Dobrze nadaje się do tego haft komputerowy oraz termotransfer – na przykład plastizolowy z odblaskiem, który dodatkowo poprawia widzialność pracownika.

Spodnie robocze Result Technical Trouser z możliwością znakowania

Kiedy warto na nie postawić?

Spodnie robocze przydają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ostrymi krawędziami czy też przenoszeniem przedmiotów. To uzupełnienie bluz i polarów we wszystkich profesjach technicznych. A także na większości stanowisk wymagających sporego nakładu fizycznej pracy. Sprawdzają się w fabrykach, na budowach, w przemyśle oraz zawodach rzemieślniczych.

Kurtki robocze z nadrukiem

Ubrania robocze z nadrukiem na zimę to przede wszystkim kurtki. Są przeznaczone dla osób, które muszą wykonywać obowiązki na zewnątrz nawet w niskich temperaturach. To właśnie dla nich sklep-logos.pl przygotował ocieplane kurtki robocze z dodatkowymi warstwami. Ważną cechą kurtek na zimę jest również ich wodoodporność.

Do wyboru są też kurtki na okres przejściowy. To lżejsze ubrania, które w żaden sposób nie krępują ruchów. Popularne są ubrania robocze z nadrukiem typu softshell. Nadają się do wszelkich aktywności na zewnątrz, a także wytłumiają wiatr, co znacznie podnosi komfort pracowników.

Dostępne fasony to proste kurtki na zamek błyskawiczny, modele z większą liczbą kieszeni oraz ciepłe kurtki robocze z kapturem. Większość jest wykonana na bazie poliestru. Można je znakować haftem komputerowym oraz naszywkami. Trwały będzie również nadruk termotransferowy.

Kurtka robocza Result Sabre na bazie poliestru, z możliwością nadruku

Kiedy warto na nie postawić?

Zimowa odzież robocza z logo firmy jest potrzebna pracownikom zatrudnionym na budowach oraz przy robotach publicznych. Kurtki robocze zakładają służby drogowe, jak również osoby zatrudnione w branży logistycznej. Również pracownicy wielu zakładów przemysłowych, którzy regularnie odbierają części czy wywożą towar z firmy, powinni zostać w nie zaopatrzeni. Z kurtek roboczych chętnie korzystają także kierowcy czy mechanicy.

Robocze ubrania odblaskowe z nadrukiem

Ubrania robocze z nadrukiem mogą być wyposażone również w odblaski. W tej kategorii produktów dostępne są niemal wszystkie rodzaje odzieży, a więc koszulki, kamizelki, bluzy, kurtki i spodnie. Wyróżnia je oczywiście obecność odblasków w formie specjalnych taśm. Do tego dochodzi jaskrawy kolor ubrań.

Te cechy wydatnie poprawiają widzialność pracowników. Są potrzebne wszystkim, którzy pracują w warunkach obniżonej widoczności – o poranku, zmierzchu, w nocy. Są też niezbędne do pracy we mgle bądź intensywnym deszczu. Dlatego część ubrań odblaskowych z oferty sklep-logos.pl posiada warstwę wodoodporną.

Jednocześnie produkty dostępne w sklepie spełniają wszelkie normy związane z odzieżą odblaskową, która jest używana również jako ubrania ochronne. Nadruki można na niej umieszczać tak, by nie naruszały odblasków. Często w tym celu stosuje się sitodruk, a także niezwykle uniwersalny haft komputerowy.

Odblaskowy bezrękawnik Yoko Kensington Hi-Vis z możliwością znakowania

Kiedy warto na nie postawić?

Odblaskowe ubrania robocze z nadrukiem są wymagane na wielu stanowiskach. Muszą je zakładać wszyscy pracownicy wykonujący obowiązki w pobliżu dróg, a także pojazdów mechanicznych. Dlatego są obowiązkowe dla robotników drogowych, większości budowlańców, a nawet osób zatrudnionych na lotniskach czy w magazynach. Do tego dodatkowa widzialność jest konieczna przy pracach na wysokościach. Takie ubrania przydają się również operatorom tzw. ciężkiego sprzętu oraz kierowcom.

Źródło pobrania zdjęcia głównego: Strona sklep-logos.pl